KONST / Litografier / Färglitografi 13117286
nr 1311 7286
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 244/266. Motivet: 38x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:02:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson